O TOM, ŽE BYŤ IBA PEKNÁ, UŽ DNES VÁŽNE NESTAČÍ

Ahoj milé sweeties:) Mňa to tak baví s tou našou Candy Box kolekciou! Normálne, každý deň je zo mňa iná žena 😄😄😄
Keby sme si zobrali len jednu paletku a tieniky z nej, tak je to až 511 !!! kombinácií líčenia, čiže viac ako rok a pol môžete každý deň vyzerať inak! 😵👏🏻👏🏻😍
Vypočítal to môj muž, nejaký brutálny vzorec, pretože ja sa s matikou totiž moc nekamoším🙈 a keby mi niekto povedal, že k tomu čo dnes robím ju budem potrebovať, tak sa na mieste rozpučím od smiechu a smiala by som sa až do dnes, keď ma ten smiech prešiel 🤣🤨🧐 Pretože ma to zaujímalo a nevedela som to vypočítať 🤨🤓🤣
Och, no nič... radšej sa poďme nalíčiť! A k tejto kombinácii BUDETE POTREBOVAŤ: korektor, oranžový a žltý očný tienik z paletky Candy Box, maskaru a čiernu linku na oči, oranžový lesk z kolekcie Candy Box.
Myslím, že k tomu netreba velmi popisovať POSTUP, pretože je to faaakt jednoduché :)
Pre väčšiu intenzitu tieňov použite ako podklad korektor a na ten naneste pritláčaním (nie rozotieraním) oranžový očný tieň na celé pohyblivé viečko.
Do vnútorného kútika naneste žltý očný tieň a prepojte jemným prechodom s oranžovým. Môžete si aj vykresliť očný oblúk, ale aj nemusíte. Záleží od toho, či to potrebujete. Ja áno 🤨🙈🤷 Líčenie dokončite PORIADNOU očnou linkou a maskarou!

Takže, vy si choďte teraz pekne skúšať tých kopec kombinácií a ja sa idem dovzdelať v matike 🤪🤣🤓

xoxo, vaša Hany 😘💄